Skuteczny monitoring GPS z ASNETEM

Niemal każdy z nas w życiu spotkał się z momentami w których to chcieliśmy dowiedzieć się gdzie znajduje się nasz samochód jednak bezskutecznie nie mogliśmy się dodzwonić do członka rodziny czy pracownika. Od kilku lat technologia przyniosła duże zmiany i już dziś za nieduże pieniądze mogą Państwo zamontować u siebie system monitoringu pojazdu który za pośrednictwem satelit GPS prześle Wam dokładnie położenie samochodu a także prześle wiele istotnych informacji na temat aktualnego jego stanu.

Firma ASNET Monitoring która od lat zajmuje się zabezpieczaniem mienia zarówno tego ruchomego jak i nieruchomości proponuje Państwu system lokalizacji dla flot, pojazdów prywatnych oraz wielu innych specjalistycznych jednostek które w swojej pracy mogą przesyłać ważne i szczegółowe informacje. Skuteczny monitoring pojazdów to nie tylko oczywiste obniżenie kosztów w przypadku analiz samych tras jak i nierzetelności kierowców oraz monitoring dziesiątek statystyk. Sam system GPS a więc satelity które dostarczają informacji o lokalizacji jednostki która taki nadajnik posiada to możliwości śledzenia samochodu w czasie rzeczywisty. Warto dodać iż aby sam system działał, niezbędne jest pozyskanie minimum 3 satelitów które przekazuja 3 wymiarowe położenie pojazdu na współrzędnych. Poźniej zostaje to przetworzone i wyświetlone odpowiednio na mapie. Sprawność i dokładność GPS-u ocenia się na 10 metrów także biorąc pod uwagę możliwości jest to bardzo dokładny wynik dla statystycznego kowalskiego i niemal dla każdego użytkownika wystarczający.

Dodatkowo taki monitoring sprawdza się nie tylko w przypadku flot aut osobowych, znakomicie sprawdza się również w transporcie dla osób zarządzających i dyrektorów którzy odpowiadają za samochody we flocie firmowej. W rolnictwie natomiast to systemy monitoringu pojazdów przechwytują niezbędne informacje odnośnie rozliczenia czasu pracy, pokonanych tras i ilości zrzuconego materiału. Dodatkowo sytem taki idealnie sprawdza sie jako ochrona przed potencjalnymi złodziejami.

Asnet Monitoring to profesjonalny system monitoringu pojazdów z wykorzystaniem danych zbieranych bezpośrednio z komputera samochodu oraz innych urządzeń elektronicznych które zainstalowane są w pojeździe. Firma zajmuje się również instalacją urządzeń z pozycjonerami GPS. Dostępne oprogramowanie pozwala na łatwy monitoring nawet kilkudziesięciu samochodów jednocześnie w jednym oknie przeglądaki na komputerze czy komórce. Sam monitoring pojazdów to śledzenie ich na mapach, wyznaczenie terenów po przekroczeniu których zostaniemy poinformowani sms-em lub e-mailem. Jeżeli macie Państwo pytania związane zarówno z samą obsługą techniczną systemu jak i te odnośnie umów i cennika, zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami. Nasi specjaliści postarają się możliwie fachowo odpowiedzieć na wszystkie pytania związane z monitoringiem GPS w pojazdach.

    Co składa się na system monitoringu?
  • urządzenie GPS a więc rejestrator zainstalowany w samochodzie,
  • system do obsługi urządzenia,
  • profesjonalne centrum pomocy w przypadku problemów z oprogramowaniem oraz technicznych.

Więcej informacji odnośnie usług monitoringu znajdą Państwo pod adresem www.systemy-lokalizacyjne.pl